Szkoła wizażu/ Szkolenia z wizażu

Otwarcie szkoły wizażu Art-Visage to wynik moich osobistych ambicji, lecz bardziej licznych namów znajomych i klientek. Osób, które zachwycone efektem uzyskiwanym za pośrednictwem stylizacji, zapragnęły nauczyć się sztuki wykonywania profesjonalnego makijażu. W ten sposób po latach praktyki przyszedł czas na uczenie technik stylizacji. Po pierwsze po to, by pomagać w spełnianiu marzeń (a zwłaszcza w otwarciu własnego salonu kosmetycznego) i po drugie, aby na użytek prywatny każdej ze szkolonych osób przekazywać wiedzę dotyczącą tego, jak eksponować swoje atuty, wykonując codzienny makijaż.


Dlaczego szkolenia z wizażu w Art Visage?

 1. Ponieważ w przeciwieństwie do konkurencji proponuję intensywny i krótki kurs praktyczny.
 2. Daję Państwu gwarancję maksymalnego wykorzystania czasu na pracę i minimum teorii (skupienie się na zagadnieniach teoretycznych niepotrzebnie wydłuża czas kursu, co jednocześnie podnosi koszty. Wychodzę z założenia, że teorii każdy sam może nauczyć się w domu).
 3. Lepsze efekty dzięki pracy w małych grupach liczących maksymalnie cztery do sześciu osób.
 4. Wybierając szkolenie w szkole wizażu Art-Visage, otrzymują Państwo dostęp do wszystkich kosmetyków, narzędzi i przyborów kosmetycznych, potrzebnych w trakcie ćwiczeń.
 5. Pracuję na kosmetykach najwyższej jakości.
 6. Bogaty program (poniżej).
 7. Atrakcyjna cena – tylko 1200 złotych za 48 godziny intensywnej nauki!

Plan szkolenia

 1. Podstawy wizażu
 2. Organizacja stanowiska pracy
 3. Zapoznanie się z kosmetykami i przyborami kosmetycznymi.
 4. Charakteryzacja i kształt twarzy
 5. Dobór makijażu
 6. Technika wykonywania makijażu
 7. Korekta, kamuflaż, modelowanie twarzy
 8. Makijaż dzienny
 9. Makijaż biznesowy
 10. Makijaż wieczorowy
 11. Makijaż sylwestrowy
 12. Makijaż ślubny panny młodej
 13. Makijaż lub korekta pana młodego
 14. Makijaż odmładzający dla osoby dojrzałej
 15. Makijaż młodzieżowy
 16. Nauka doklejania kępek rzęs

Małe grupy – lepszy efekt

Szkoła wizażu Art-Visage to gwarancja nauki w małych grupach. Dzięki temu każda osoba ma zapewnione maksimum czasu i uwagi. Mała grupa to również indywidualne podejście do zagadnień podejmowanych na szkoleniach oraz możliwość osiągnięcia dobrych efektów w relatywnie krótkim czasie.

Praca profesjonalnymi kosmetykami

Przy tym punkcie słów kilka: Pracuję i uczę tylko i wyłącznie na kosmetykach najwyższej jakości, nie ma miejsca na „oszczędności” w tej dziedzinie, nie u mnie. Kosmetyki stosowanie w charakteryzacji filmowej są niewątpliwie najwyższej jakości. W tak zawansowanej technologii i rozdzielczości HD, widoczne są wszystkie niedoskonałości na twarzy. Makijaż nie może być widoczny, musi idealnie łączyć się ze skórą, szczególnie podkłady. One właśnie są tak ważne, pięknie pokrywają a przy tym efekt jest subtelny i naturalny. Nie robią tzw. "maski". Pracowałam na takich kosmetykach przy filmie, i od tej pory wprowadziłam je do swojej działalności:

Z dostępnych na naszym rynku:

Jak widać praca na takiej dużej gamie kosmetyków daje duży wybór między różnymi firmami. Łatwiej dobrać kosmetyk indywidualnie, nie bazując tylko na jednej firmie. Jak widać podchodzę do każdego zadania profesjonalnie i uczciwie, nie dopuszczając „bylejakości” która coraz częściej wkrada się do różnych szkoleń.

Szkolenie z certyfikatem

Po ukończeniu kursu każdy z uczestników otrzymuje Certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu wizażu podpisany imieniem i nazwiskiem właścicielki Art-Visage Izabeli Olszowy. Każdy certyfikat jest zabezpieczony znakiem holograficznym i przygotowany do powieszenia w przyszłości w widocznym miejscu w nowo otwartym salonie kosmetycznym.

Pięć powodów, dla których warto wziąć udział w szkoleniu z wizażu:

Czas trwania kursu: 6 dni po osiem godzin każdego dnia. Cena obejmuje 48 godzin intensywnej pracy.
Koszt szkolenia: 1200 złotych.

20% zaliczki (200zł) przy zapisach na konto bankowe:
Beskidzki Bank Spółdzielczy
76 8111 0009 2001 0021 3888 0001
Izabela Olszowy
43-346 Bielsko-Biała
Ul. Katowicka 44
Tel. 695 99 13 24


Terminy szkoleń do ustalenia telefonicznie (695 99 13 24)


Istnieje możliwość udziału w szkoleniu indywidualnym.

Czas Trwania 3-4 dni

Zapisz się na szkolenie i naucz się sztuki makijażu i stylizacji!

CERTYFIKAT RÓWNIEŻ W JĘZYKU ANGIELSKIM